Budúcnosť ekologickej mobility

VMoto je globálny výrobca elektrických motocyklov a skútrov. Spoločnosť bola založená v roku 2015 s cieľom vytvárať inovatívne a udržateľné riešenia mobility budúcnosti.

Happiness is a Journey
V spoločnosti VMoto sme odhodlaní podporovať udržateľnú dopravu a poskytovať našim zákazníkom tie najlepšie elektrické motocykle a skútre na trhu.

naša vízia

Našou víziou je byť popredným výrobcom produktov a riešení v oblasti elektromobility pre používateľov na celom svete a poskytnúť im slobodu a flexibilitu pri výbere udržateľných a efektívnych možností dopravy, ktoré podporujú čistejšie a zdravšie životné prostredie pre všetkých.

naša misia

Poskytujeme novú generáciu inteligentných a ekologických elektrických vozidiel moderným cestujúcim, ktoré im umožnia užiť si bezpečnú a príjemnú jazdu.

Náš záväzok k udržateľnosti nás vedie k neustálemu vývoju a zlepšovaniu našich elektrických motocyklov a skútrov s využitím najnovších technológií a materiálov.

VMOTO RACING

Vytváraním strategických partnerstiev s renomovanými značkami, ako je Ducati Corse, a spoluprácou s elitnými jazdcami MotoGP, ako sú Jorge Lorenzo (3x víťaz MotoGP), Francesco Bagnaia (aktuálny víťaz MotoGP), Michele Pirro a ďalši.

globálna sieť predajcov

Pre naplnenie vízie našej spoločnosti dbáme na rozširovanie celosvetovej siete predajcov a servisných stredísk, aby sme zákazníkom zabezpečili výnimočnú popredajnú podporu a prístup k spoľahlivým a výkonným elektrickým motocyklom na dlhé roky.

záväzok k inováciam a kreativite

Spájame svet umenia a mobility. Výsledkom našich spoluprác s kreatívnymi umelcami sú pútavé dizajny, dokonalá kombinácia štýlu a výkonu e-motocyklov Vmoto. Ste otvorení kreatívnej spolupráci?